Ťažobný svet na Vanillke

Ahojte, milí hráči/hráčky. Po úspešnom otvorení servera na novej mape si mnohý hráči všimli, že na našom spawn ostrove chýba veľmi dôležité miesto, ktoré od založenia VanillaMine nechýbalo ešte na žiadnej mape. Nemyslím teraz krásne vyzerajúci spawn, ktorý dúfam ako komunita spoločne vybudujeme, ale asi najnavštevovanejšie miesto na celej mape. Pre tých, ktorý ešte nevedia, hovorím o serverovej pieskovni, v ktorej hráči strávili nemalí počet hodín. Hlavnou myšlienkou pieskovne bolo zamedziť ničeniu našej krásnej mapy. Aby púšte zostali zasypané pieskom a lúky zas hlinou. Avšak na tejto mape sme chceli skúsiť niečo nové. Niečo, čo by vanillu robilo ešte viac vanillou. Preto sme sa rozhodli pridať ťažobný svet (mining world), ktorý nie je obmedzovaný hranicou sveta, v ktorom nejde len o to si naťažiť potrebný materiál. Svet, v ktorom môžete objavovať nové miesta, hľadať podvodné monumenty, zničené vraky lodí. Kde vás nemusí zaujímať, že nezrúbete celý strom. Presne preto sme pridali ťažobný svet, ktorý už teraz nájdete na našom spawnu. (Kliknutím na ceduľku vás to prenesie do ťažobného sveta)


Miesto teleportu do ťažiaceho svetu sa môže kedykoľvek zmeniť, kvôli pribúdajúcim stavbám na spawn ostrove.

Ťažobný svet sa bude každý mesiac regenenerovať s novým seedom, čiže neodporúčame sa tam zabývať. Nie je možné tam stavať end a nether portály.

Nezabudnite sledovať naše sociálne siete aby vám neunikli
žiadne podstatné informácie !!!

Facebook     Instagram     Twitter

2 komentáre

  • CourageHeart

    Velmi chválím A-team za tuto možnost. Člověk si sice bude muset zvyknout na trochu jiný styl hraní, ale jsem rád za maximální vanilla prožitek z tohoto serveru.
    Veliké plus za mě má regenerace, změna seedu i neomezenost těžební mapy.

  • Super nápad, opět jsme o něco blíže Vanille a díky těžícímu světu mají všichni hráči možnost prozkoumat Ocean monument, sbírat loot ve strongholdech a v dalších přírodně generovaných strukturách. Mezi další výhody patří takřka neomezený materiál a jeho rozmanitost. Těžebním světem se dokonce eliminuje problém, který nastával v báních, když chtěli 2 hráči zároveň těžit např. písek.
    Za mě super nápad. 🙂

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *