1.16.1 na Vanillke

Ahojte, milí hráči/hráčky. V dobe písania tohto článku už bežíme na najnovšej verzii minecraftu 1.16.1. Prechod prebehol 1.7.2020 a aj napriek tomu, že sme ho robili v neskorých nočných hodinách, bol úspešný a nepriniesol žiadne náramne chyby. Prechodom na 1.16 sme taktiež resetovali červenú zónu netheru.


Čo je nové v Minecrafte 1.16?

Update 1.16 poteší najmä odvážnejších hráčov narozdiel od tých, ktorý sa usilujú žiť pokojný život v overworlde. Prečo? Pretože update 1.16 sa zameriava hlavne na nether dimenziu, v ktorej nájdete nové biomy, bloky ale aj mobov. Príchodom updatu 1.16 končí diktatúra repetetívnych lávových jazier. Od tejto chvíle budú môcť ghastovia plakať na oveľa farebnejších miestach. Niet divu, že update 1.16 nesie prezývku nether update.

Update 1.16 prináša množstvo noviniek, ktoré, ako som už spomínal, súvisia s materiálmi, biomami a mobmi. Najzaujímavejšou novinkou je nový blok, ktorý sa dá nájsť len v spodnej časti nethera. V kombinácii s diamantovými nástrojmi alebo časťami diamantovej zbroje umožňuje získať väčšiu pevnosť a odolnosť. Nepochybne to bude najvyhľadávanejšia ruda v nasledujúcich týždňoch.

Všetky novinky, ktoré update prináša, si však viete pozrieť v tomto videu:


Nová verzia hry má veľkú väčšinu bugov opravenú, ale ak nejaký objavíte, hneď nám dajte vedieť cez naše sociálne siete

 Nezabudnite sledovať naše sociálne siete aby vám neunikli žiadne podstatné informácie !!!

Facebook     Instagram

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *