Prvý event v hlbinách mora

Ahojte, milí hráči. Ako som už pred pár dňami spomínal, tak dnes, piatok 10.4, o 20:00  sa uskutoční prvý event z pripravovaných víkendových akcii. Síce nie je víkend, ale veríme, že účasť naplní očakávania.


O akcii:

Starý hráči určite poznajú miesto nazývané Oazis. Bolo to miesto, ktoré si na servery zažilo mnohé. Začalo to ako krásny nápad, z nápadu vzišiel projekt a z projektu mesto, na ktoré mnohý spomínajú. Jeho sláva však netrvala večne. Obyvatelia tohto miesta objavili veľké bohatstvo, ktoré im prinieslo len skazu. Z bohatstva sa prejavila pýcha a z pýchy nenávisť. Nasledovali boje, ničenie a tento podmorský komplex sa pomaly rozpadal. Málo kto vie, čo sa tam presne udialo. Tí čo poznajú by radi zabudli a mnohý by to miesto najradšej zničili. Teraz to miesto len ticho leží na hladine mora uchovávajúc veľké bohatstvo, ktoré zapríčinilo vzostup a pád Oazis.

Avšak čo by sme to boli za adminov, ak by sme nezorganizovali dobrodružnú výpravu o bohatstvo ukrývajúce sa pod hladinou mora. 😀 Pripravte si water breathing potiony, vyprázdnite inventár a vypravme sa spoločne do strateného mesta Oazis.


Ako bude event prebiehať ?  

V celom areály Oazis je ukrytých cca 50 chestiek s vzácnym lootom. O 19:59 budú všetci hráči, ktorý sa chcú zúčastniť tohto eventu, portnutý na východzie miesto, z ktorého o 20:00 vyrazia hľadať vzácny loot. Je zakázané ničiť a zabíjať sa. Kto prvý nájde, ten prvý bere 😉 Dúfame, že event prebehne hladko a nenastanú zbytočné potýčky medzi hráčmi. Otázky týkajúce sa eventu zodpovedám na discorde alebo na servery.

Obrázok toho, čo môžete nájsť v chestke (toto je trošku prehrotená chestka, tak ju dúfam nájdete 😀 ):


Špeciálne by som sa chcel poďakovať Sajly, ktorá pomohla zorganizovať túto akciu. Pripravila areál a porozdeľovala veci do chestiek. Ďakujeme.  

Nezabudnite sledovať naše sociálne siete aby vám neunikli
žiadne podstatné informácie !!!

Facebook     Instagram     Twitter

 

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *