Víkendové eventy počas korony

Kritická udalosť a pretrvávajúca krízová situácia, akou je pandémia koronavírusu stále neutichá a nám neostáva nič iné, ako len sedieť doma a čakať. Väčšine z vás už karanténa pomaly lezie na nervy a hľadáte všetky možné spôsoby, akými zabiť čas. Mnohý zavítali k poličke s knihami, iný zas dobehli seriálové resty. Nie je sa čomu diviť, že aj náš server za posledný mesiac zažíva pekné časy. Síce v noci býva prázdny, ale od rána až do večera praská od náporu hráčov, pričom cez víkendy dorazia aj tí, ktorý musia stále chodiť do práce aj napriek pandémii.

Kvôli mimoriadnej situácii a veľkému množstvu aktívnych hráčov na našom servery, sme sa rozhodli častejšie resetovať end a organizovať rôzne akcie, ktoré sa budú sústrediť najmä na víkendy práve v časoch, kedy je na servery najviac hráčov.


Aké eventy čakať?

1. Na našom servery sa vystriedalo veľa hráčov a našli sa aj taký, ktorý nerobili dobré meno nášmu serveru. Kradli a ničili cudzí majetok, používali hacky, módy alebo cheaty, ktoré ich zvýhodňovali oproti ostatným hráčom alebo len využívali chybu v hre, ktorá ich pekne nabalila. Našťastie všetkým týmto hráčom sme dali ban, ale ich majetky zostali nedotknuté. Preto sme sa rozhodli organizovať rôzne akcie, ktoré rozdajú ich majetok vám hráčom.

2. Mnohý z vás už dosiahli všetko, čo vanilla minecraft ponúka. Aby ste sa u nás nenudili, rozhodli sme sa vás obdarovať vecami, ktoré v normálnom minecrafte nenájdete. Ak máte záujem získať nadštandardné, v survivale nezískateľné, veci, neexistuje lepší spôsob, ako ich zaslúžene vyhrať. Odmenou môžu byť zaujímavé custom hlavy, spawnovacie vajíčka, čarovná palička s očarovaním knockback 10 alebo iné zaujímavé itemy. Je toho mnoho, čo vám môžme ponúknuť.

Prvý event sa uskutoční tento piatok o 20:00. Bližšie informácia budú zverejnené tu na webe alebo na našich sociálnych sieťach. 


Nemusíte sa báť, že by sme nejaký event ošetrili pluginom. VanillaMine je a aj bude vanilla server, ktorý si bude držať počet pluginov na minime. Všetky eventy, ktoré budeme organizovať, sa budú riešiť pomocou vanilla príkazov, v lepšom prípade aj bez nich.

Sme vďačný za našu komunitu a dúfame, že aj takýmto spôsobom sa vám môžme odvďačiť, za váš čas strávený na našom servery. Dúfame, že všetky pripravované eventy sa nám podarí zrealizovať do konca tejto pandémie. Držte nám palce. 

Nezabudnite sledovať naše sociálne siete aby vám neunikli
žiadne podstatné informácie !!!

Facebook     Instagram     Twitter

 

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *