Design update

Ahojte, milí hráči/hráčky. Po dlhšej prestávke vám znovu prinášame radu noviniek, ktoré dúfam potešia nejedného z vás. Ako to u mini updatov už býva, tak aj dnes sa zameriame na konkrétny problém, v tomto prípade na návrh, ktorý ste nám vy hráči zaslali.


Prečo mini updaty?

Spolu s A-teamom sme sa rozhodli vydávať mini updaty, ktoré budú riešiť problémy alebo pripomienky, ktoré nám vy hráči zasielate. Nebudeme síce robiť razantné zmeny, ktoré ovplyvnia každého jedného hráča na servery, ale len jednoduché úpravy, ktoré potešia, ale nič nepokazia. Sme si vedomí rôznych nedostatkov, na ktoré si mnohý hráči neustále sťažujú a preto sme sa ich rozhodli postupne riešiť.


Nové datapacky

Data pack je command, ktorý je uložený priamo v súbore s hrou a nie v command bloku. Náš server už obsahuje niekoľko praktických datapackov, ktoré uľahčujú život v ende. Predstavili sme si ich v článku end update, ale pre pripomenutie, jedná sa o datapacky double shulker shell (Po zabití shulkera vypadnú vždy 2 shulker shelly) a datapack dragons drop elytra (po zabití ender draka vypadne elytra a dračie vajce). Tieto dva datapacky mali na našom servery veľký úspech a preto sme sa rozhodli pridať ďalšie 3 datapacky, ktoré sa zameriavajú hlavne na skrášlenie vašej základni.

1. More Mob Heads 

„More mob heads“ je datapack na získavanie hláv zo všetkých mobov v minecrafte. Ak hráč zabije moba je malá % šanca, že vám z neho vypadne hlava, ktorú si môžete vystaviť na stenu ako trofej.

 


2. Player Head Drops

 

Tento datapack spôsobuje, že hráči po smrti iného hráča dropnú hlavu. Ak hráč zabil iného hráča mečom s enchantom looting 1-3, zvyšuje sa jeho šance na dropnutie hlavy.

Nezabúdajte, že na servery je zakázané PVP až na výnimku pravidla §1.5.3.

§1.5.3 Zabíjať hráčov je povolené len v dohodnutom PVP súboji.


3. Customisable Armour Stands

Tento datapack používa knižku s odkazmi, na ktoré je možné kliknúť, aby hráčovi umožnilo upraviť nastavenia a vzhľad armor standu. Na menenie vzhľadu a nastavení musíte stáť 1 až 2 bloky od armor standu a následne pomocou knižky upravujete nastavenia, vzhľad.

Knížku spolu s návodom je možné kúpiť v nether shope. Nether Shop sa nachádza pod nether spawnom.


INFORMÁCIE OHĽADOM DATAPACKOV

Datapacky, ktoré sú aktuálne aktívne na našom servery, si viete pozrieť stlačením tlačítka L (Advancements) v kolónke „VanillaMine Datapacks“.

Všetky datapacky, ktoré využívame na našom servery boli vytvorené pre server Hermitcraft a sú voľne prístupné na stránke Vanilla Tweaks.


Dúfame, že sa vám tento mini update páčil. Pilne pracujeme a vymýšľame nové zaujímavé nápady, ktoré zlepšia zážitok na našom servery a veríme, že tieto datapacky tomu určite napomôžu. Ďakujeme, vážime si našu komunitu.

Nezabudnite sledovať naše sociálne siete aby vám neunikli
žiadne podstatné informácie !!!

Facebook     Instagram     Twitter

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *