1.15.2 – Ako získať úľ?

Zdravím všetkých hráčov a priaznivcov našej Vanillky. Sme si vedomí, že sme vás neinformovali prostredníctvom nášho webu o prechode na najnovšiu verziu hry 1.15.2, ktorá nesie názov Buzzy Bees update. Článok sme síce nenapísali, ale ak sledujete naše sociálne siete, určite ste to zaznamenali. Všetky novinky, ktoré update prináša, si však viete pozrieť v tomto videu:


Ako získať včelí úľ?

Náš server už nejaký ten čas beží na 1.15.2 a mnohý sa nás pýtajú, akým spôsobom môžu získať včely. Ako už určite všetci viete, tak najnovší update z dielne mojangu prináša včely, včelie úli, medové fľaše, voštiny a veľa ďalšieho. Naša mapa sa príchodom 1.15.2 nerozširovala, tým pádom nie je možné získať včelie úli vygenerované v prírode, ale nezúfajte, lebo existuje jednoduchý spôsob, akým môže získať včelie úli úplne každý.

Najjednoduchším spôsobom, akým získať včelí úľ je zasadiť sapling brezového alebo dubového stromu, ktorý sa nachádza 2 bloky od akéhokoľvek kvetu. Vygenerovaný strom má 5% šancu, že sa vygeneruje spolu s včelím úľom, v ktorom sa môžu nachádzať 1-3 včely.


Dúfam, že som vám týmto článkom pomohol a odpovedal na vašu stále opakujúcu sa otázku.

Nezabudnite sledovať naše sociálne siete aby vám neunikli
žiadne podstatné informácie !!!

Facebook     Instagram     Twitter

 

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *