Nový hosting a IP adresa!!!

Ahojte. Po 2 mesiacoch od prvej zmienky o prechode na nový hosting sme sa konečne dočkali. Oddnes sa budeme môcť všetci vídať na rovnakej mape, s rovnakými pravidlami, s rovnakým admin teamom, tak ako doteraz. Jedinou zmenou je stabilnejší server s minimom lagov a novou IP adresou.


Pripoj sa na server cez novú IP adresu:

82.208.17.22:27658


Prečo nový hosting?

Kvôli technickým problémom so starým hostingom sme boli nútený hľadať novú variantu pre náš server. Posledné dva mesiace boli pre náš server vážne problémové. Server často padal, pri väčšom počte hráčov bolo kvôli lagom nemožné hrať a TPS bolo na kritických hodnotách. Preto sme museli začať hľadať novú hostingovú službu, ktorá by zvládla chod nášho servera. Po dlhom hľadaní sme sa rozhodli prejsť na fakahedu, ktorá sídli v Česku, narozdiel od bývalého hostingu Time4vps, ktorý sídli v Litve. Vďaka tomuto prechodu by sa mal znížiť ping servera, lagy minimalizovať až eliminovať a na pády servera môžme rovno zabudnúť. Síce to znie krásne, ale má to aj svoje much

y. Kvôli prechodu nám nefunguje whitelist test a dynmapa, ktorú budeme musieť znovu vygenerovať. Je dosť možné, že kvôli generovaniu dynmapy bude celý deň vypnutý server. Dúfame, že na min. dva roky nebudeme musieť riešiť nový hosting 😀 Váš admin tím.


Nezabudnite sledovať naše sociálne siete aby vám neunikli
žiadne podstatné informácie !!!

Facebook     Instagram     Twitter

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *