MINECON LIVE: hlasujte za biom, ktorý sa objaví v 1.16

Ahojte, milí hráči. Po roku netrpezlivého čakania nadišiel zas ten čas, kedy na našich obrazovkách budeme môcť naživo sledovať známe tváre minecraft scény, rôznych hostí a hlavne budúcnosť našej obľúbenej hry Minecraft. Už túto sobotu, 28. septembra, sa uskutoční najväčšia Minecraft konferencia a to MINECON 2019. Tešiť sa môžte na množstvo zaujímavých hostí, viac informácii o Minecraft Dungeons a Minecraft Earth, ale hlavne na ďalšiu veľkú aktualizáciu pre Minecraft!


Tak ako minulí rok, tak aj tento, budete vy hráči môcť rozhodnúť, ktorý biom dostane ako prvý vylepšenie vo verzii 1.16

Minulí rok sme mohli vyberať medzi púšťou, savanou a tajgou. Každý správny hráč minecraftu vie, že minuloročným víťazom sa stala tajga a s príchodom 1.14 sa na našich monitoroch objavili líšky a nové kríky s plodmi. Ak máme správne informácie, tak v 1.16 by mali pridať púšť a savanu + jeden nový biom, o ktorom rozhodnete vy hráči.

Tento rok na MINECONE budete môcť zahlasovať za bažinu(Swamp), hory(Mountains) a za messa biom, ktorý sa premenoval na Badlands. Počas MINECON live show budete mať možnosť odovzdať svoj hlas jednému z týchto biomov. Biom s najvyšším počtom hlasov bude prvý, ktorý aktualizujú!


Nie je tomu inak a aj tento rok si pre nás pripravili video, v ktorom nám ukážu, aké plány majú s jednotlivými biomami.

Badlands (messa)

Ak si vyberieš badlands, tak sa do hry pridajú supy, ktoré nebudú až tak mierumilovné ako papagáje, ale budú môcť kradnúť veci hodené na zemi. Ďalšími novinkami budú ozdobné kaktusy a tumbleweeds.

Mountains (hory)

Členité hory, vysoké štíty, veľa snehu do ktorého sa môžete zaboriť. Ak zahlasuješ za hory, tak sa stanú náročnejším biomom na objavovanie, ktorý získa úplne nového moba a to kozu.

Swamp (bažina)

Močiare dostanú mangrovové stromy a zábavne žaby. Svoje dobrodružstvo budete môcť vziať ešte ďalej s pridaním loďky s truhlou, do ktorej si budete môcť uložiť svoje nazbierané veci. Ak sa vám takáto bažina páči, tak zahlasuj za Swamp.

Nezabudni, že hlasovať je možné len počas priameho prenosu, takže sleduj MINECON live už túto sobotu o 12:00. 

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *