10 rokov MC, veľká VIP akcia

10 rokov minecraftu?

Patrím do kategórii hráčov, ktorý minecraft hrajú už od jeho počiatkov. Pred 10 rokmi by som si ani nepomyslel, že sa táto hra bude stále vyvíjať a prinášať nové a zaujímavé aktualizácie, ktoré prinesú množstvo nových hráčov do aj tak už rozsiahlej komunity.


Príbeh minecraftu začal v roku 2009, keď sa partia obyčajných ľudí stretla s niekoľkými dobrými nápadmi. 17.mája 2009 Švédsky programátor Markus Persson, známy aj pod prezývkou Notch, po prvý krát odprezentoval svoju novú hru nesúcu názov minecraft. Odvtedy hra rýchlo naberala na svojej popularite a hráčskej komunite. Každoročne získavala množstvo aktualizácii, opráv chýb a dodatkov k obsahu, vrátane veľkej aktualizácii, ktorá vyšla pred necelím mesiacom a o ktorej sme písali v TOMTO ČLÁNKU.


10 rokov – 10€ – 10 mesiacov

Takže je to už 10 rokov a čo by sme to boli za adminov, keby sme to náramne neoslávili veľkou akciou.

Ak si počas celého Mája zakúpite VIP v hodnote 10€ nedostanete 5 mesiacov VIP, ale rovných 10!!!!

 

VIP si viete kúpiť v sekcií VIP v hornom menu stránky alebo kliknutím na TENTO ODKAZ. Pri potvrdzovaní platby máte možnosť zvoliť si kvantitu čiže počet mesiacov platnosti VIP. Pre využitie veľkej VIP akcie nastavte množstvo na 5 mesiacov. Cena sa vám automaticky zmení a stačí už len zaplatiť. Samozrejme aj naďalej viete podporiť server ľubovoľnou čiastkou pomocou stránky DONATE hore v menu alebo kliknutím na TENTO ODKAZ. Za všetky donácie vopred Ďakujeme !


Všetkým hráčom ktorý doteraz prispeli na chod serveru či už finančne alebo iným spôsobom veľmi pekne ďakujeme!

 

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *