Spustenie 1.13

Ahojte po dlhom čakaní konečne spúšťame server na úplne novej mape a na novej verzií 1.13. Server však púšťame v „BETA“ verzií. To znamená že nieje pripravený na 100% kedže pár pluginov ešte stále nieje aktualizovaných musíme sa zatiaľ zaobísť bez dynmapy a kedže nemáme ani stabilnú verziu worldguard nemôžeme 100% používať spawn , konkrétne bane na materiál (sand, dirt, atd.) Všetky nedostatky sa ale odstránia čo najskôr v závislosti od pluginov ktoré potrebujeme.


Nová verzia okrem podmorského sveta prináša aj kopec bugov. Ak nejaký objavíte hneď nám dajte vedieť v hre na fóre alebo na facebooku, taktiež hra prináša kopec nových vecí ako je napríklad hľadanie pokladov stroskotané lode atd. Kedže sme na jednej mape viacerí nie každému sa podarí uchmatnúť si poklad pre seba. Tieto a kopec ďalších problémov budeme riešiť s vami za pochodu. Jediné čo potrebujeme je váš feedback.


Teraz vám už len ostáva aktualizovať si minecraft, zadať IP adresu: 109.235.67.131:25515 a čakať až kým vás server nepustí do nového dobrodružstva !

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *